28.1. 2014
   Minulý týden zasypal sníh i naši Republiku, což vedlo pány novináře k tomu, aby přestali psát "sníh je v nedohlednu, ach jo" a začali psát "krutý mráz a sněhové bouře svírají celou Českou republiku, ach jo". Naštěstí naše "elka" noviny nečtou a ve svém venkovním panství řádí pořád stejně. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami na nejnovějších fotografiích nebo na tomto videu. Video je jako vždy k dispozici i přímo na mém kanálu na serveru youtube.com.
  Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu: artzlipin@seznam.cz.

Martin

12.1. 2014
   Naše "elka" dnes slaví své pětitýdenní narozeniny. Tuto událost oslavily přestěhováním do venkovního výběhu, což se samozřejmě neobešlo bez řádné fotodokumentace. Nejnovější obrázky naleznete zde.
  Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu: artzlipin@seznam.cz.

Martin6.1. 2014
   Vánoční svátky už jsou definitivně za námi (fňuk, fňuk), tudíž je potřeba vrátit se zase do práce... V celém tom předvánočním shonu a otvírání adventního kalendáře jsem se zapomněl zmínit, že se nám narodil nový vrh "L"...

Šťěňata z vrhu "L" se narodila 8.12. 2013 (Fleur ze Stříbrného kamene x Kato Aritar Bastet), máme 3 psy a 2 feny. Jejich nejnovější fotky naleznete zde, stejně jako simulaci rodokmenu.

Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu: artzlipin@seznam.cz.

Martin

1.1. 2014
   Je u nás už takovou tradicí, že se první den nového roku ohlížíme za rokem minulým a rekapitulujeme, cože jsme to všechno my, a i vy - naši čtenáři, zažili a dokázali, ať se vám tedy video líbí, nalezneteho jako vždy zde nebo přímo v mém kanálu na youtube.com.

Martin