27.1. 2008
   Dnes jsme pro vás připravili 3 videa Niki a novou fotku Trolla, to je zatím vše, see ya !

Martin

23.1. 2008
   Dneska si zahraju na takové malé rádio : Všem, kterým znepříjemňují život profesorky španělštiny, pro ty, co se teprve vrátili z práce, ty kteří museli celý den trávit na nudném školením, pro rodiče kteří neuškrtí své děti kvůli jejich známkám (cítite tu spojitost se začátkem ?) a pro všechny navštěvníky, jsem sepsal informace o naší Paris (Ríše,Richardovi), užijte si je !

Martin

20.1. 2008
   Aktualizoval jsem Plány krytí, kde nyní najdete simulace rodokmenů nadcházejícího vrhu.

Martin

17.1. 2008
   Dovolím si začít menší radou pro všechny tvůrce servrů : Nikdy neotvírejte maily začínající slovy "Můj milý webmastře" pokud jste toužili ten večer prožít v klidu svého domova, popřípadě si vyrazit ven :) Takže s čím začneme ?

Aktualizoval jsem Nice a Sunnee.

Nové informace najdete i v Nabídce štěňat a Našich fenách.

K našim Odkazům přibyly nové bannery a komu by to nestačilo, najde v našich Videích okolo 100 MB nových filmečků (Niki, Dix, Paris).

A jak tu koukám na hodinky, možná bych měl na začátku přepsat datum, tohle už je pár minut včerejší...

Martin

16.1. 2008
   V pátek, 11.1. 2008 jsme nakryli naši Niki ze Stříbrného kamene nadějným mladým psem Felix v. Haus Pixner, který pochází ze špičkové pracovní linie Ahrona von Granit Rose a matky Mary von Haus Pixner
Za zajímavost jistě stojí fakt, že z linie Ahrona pocházejí takoví psi jako je Cherokee von den Wolfen, Falk von den Wolfen, Querry a Quinta Cap Arcona, Lasko a Lakota vom Annenhof, Onix vom Haus Valkenplatz a mnoho dalších. Z matčiny linie pochází také mnoho vynikajících pracovních zvířat a dokonce Mary von Haus Pixner je matkou šesti psů, kteří jenom v loňském roce startovali buď na BSP (Filiph, Yak, Sid) či na MS FCI (Yankee), LGA či na mistorvstvích jiných států. Její bratři Miro a Mike a sestra Nina jsou rovněž úspěšnými účastníky LGA a kvalifikace na MS FCI.

Jana a Mlan Hořejší14.1. 2008
   Tanja nám poslala svůj nový obrázek.

Martin

13.1. 2008
   Miky i Niki hárají !!! Nechte se překvapit informací koho nakryjeme ...........

Jana a Mlan Hořejší

12.1. 2008
   Drakouškova první štěňátka se už vydala do světa - držte se kluci a holky, a dejte o sobě vědět ! U nás jste pořád doma, tak na to nezapomeňte ! Máme Vás rádi !!!

Jana a Mlan Hořejší

10.1. 2008
   Další zpráva přišla z Vlašimi - Dan startoval s Lukášem na závodě dle IPO3 a skončili druzí. V kategorii ZVV1 si pak "otestoval" Quintu a získali krásné třetí místo a nejlepší obranu !!! Venouši snaž se, Dandy tě už dohání !!!!

Jana a Mlan Hořejší

9.1. 2008
   „Alea iacta est“, říkám pár desítek století po Cézarovi - nebo jinak - karty jsou rozdány. Drako je přihlášen na VZ IPO do Roudnice a Staňkova, Dax pojede do Staňkova a Raspenavy. Sice to při pohledu z okna nevypadá, ale za chvíli už nám to zase začne !!

Jana a Mlan Hořejší

8.1. 2008
   26. 12. proběhl ve Vodňanech vánoční závod o "Vodňanského kapra", a to ve dvou kategoriích. V kat. ZVV1 startovalo 17, v ZVV2 pak 7 psovodů se psy. Naší CHS reprezentovali hned 4 a udělali nám velkou radost. V ZVV1 skončila Quella jako nejmladší pes celého závodu (necelých 17 měsíců!) na druhém místě se ztrátou pouhý jeden bod na vítěze, ale s malou náplastí - cenou za nejlepší obranu - 97 bodů ! Další skončili na pátém (Ora), osmém(Leri) místě. V kat. ZVV2 obsadil Dan s Lukášem(Luca) krásné druhé místo ! Všem moc a moc gratulujeme a držíme palce na dalších závodech a zkouškách !!!

Jana a Mlan Hořejší

7.1. 2008
   V anglické verzi už funguje několik měsíců, tady jsem ho zavedl až dnes. Řeč je o Archivu, který vám usnadní orientaci na našem serveru, za zajímavost stojí i to, že jsme s vámi už přes 4 roky ! See ya !

Martin6.1. 2008
   Pro dnešek tu máme několik fotek a aktualizací. Larry a Snake mají ve svých profilech nové fotky a z U.S. přišla zpráva, že Max složil SchH1 gratulujeme !

Jana a Milan Hořejší