25.10. 2010
Ještě jednou mistrovství světa, všichni kdo jste ještě nenašli odkaz vítězné obrany, klikněte sem.

Martin24.10. 2010
"Ixátka" tužte se, máte tatu mistrem světa, tak ať mu neděláte ostudu !!! Gratulujeme Ronnymu Van Den Bergheovi!!! Výsledková listina zde.

Jana

18.10. 2010
Víkendové Mistrovství ČR mládeže stopařů ukončilo závodní sezónu 2010 a my vám přinášíme výsledkovou listinu. Na podrobný článek si budete muset chvíli počkat, já jen prozradím, že Dragon se umístil na krásném třetím místě. Za to stobodovou ZPS1 naší Niki, můžete vidět hned!

Martin

14.10. 2010
Jak jsem slíbil, tak jsem udělal. Niki a Dragon mají hotová videa z Mistrovství mládeže MSKS, doufám, že se budou líbit!

Martin

13.10. 2010
Nikiny a Dragonova videa z Mistrovství mládeže ČKNO jsou zpracovaná a nahraná. Přeji pěkné prohlížení, zítra se blíže podíváme na MMMSKS ;)

Martin10.10. 2010
Naší devítidenní dovolenou na Zbraslavi jsme zakončili opět závodem, tentokráte spojeným mistrovstvím mládeže a dospělích MSKS. Nutno dodat, že za svým nedělním prohlášením "Nikísa je bůh" si stojím. Holky opět zaválely, po ne zrovna nejlepším dni na place (sestra nastupovala už klasicky první z kategorie ZVV1) kdy ztrácely na první místo 16 bodů, vytáhla Niki z rukávu stopu za 99 bodů a tak nejenže vyhrály o celých deset bodů svou kategorii ZVV1, ale ještě titul nejlepšího závodníka mládeže a nejlepšího stopaře.

V druhé mládežnické kategorii - IPO1 se jako třetí umístil Dragon s Karolínou, který byl zároveň díky přítomnosti slovenských závodníků nejlepším českým psem své kategorie.

Videa jsou prozatím ve stádiu příprav, výsledkovou listinu naleznete zde.

Martin2.10. 2010
1.-2. 10. se na Zbraslavi konalo historicky první Mistrovství mládeže Českého klubu německých ovčáků (dále jen MMČKNO). Soutěžilo zde bezmála 30 psovodů a psů ve dvou kategoriích, a to ZVV1 a SchH/VPG1. Prestiž mistrovství rozhodně zvýšila účast mládežníků ze Slovenska, kteří byli fakt dost dobří !
V kategorii SchH1 zvítězil Peter Lengvarský ml. se psem Rall Lasmon se ziskem 280 b.,
druhé místo obsadila Nikola Palovičová s fenouRixi z Get-Pet - 265 b. třetí Denisa Šafářová s fenou Mia od Natálky, která získala 264 bodů stejně jako čtvrtá Jana Kubešová se psem Hogan Waji, ale měla lepší obranu.

Foxík se Štěpánkou získali krásné 6. místo (251 b.) a Karolínka s Drakoušem byla desátá (234 b.)
V kategorii ZVV1 se zadařilo Janičce s Niki, druhý byl Hausler Jan s fenou Namba Majorův háj (273 b.), třetí pak Michaela Šolcová s Megie z Třešňáku (267b.)

Janina s Niki získaly skvělých 283 bodů, což jí kromě vítězství v kategorii přineslo i titul pro absolutního vítěze a pohár prezidenta ČKNO, který jí taky osobně předal.
Výsledkovou listinu, fotogalerii, video a podrobný článek zvěřejníme co nejdříve.

Jana1.10. 2010
30. 9. oslavil své první narozeniny náš vrh "X" po Niki a Comovi - přejeme všem "ixáčkům" hodně zdraví (to budou potřebovat, mažou na rentgeny , štěstí a ať je mají jejich majitelé rádi. Fotku z oslavy Xarona přikládáme...

Jana