31.10. 2011
Tento víkend jsme se dojeli podívat na CACIT ve slovenském Tomášově. Důvodem bylo předání poháru Milana Hořejšího, který byl udělen za nejlepší obranu.

Víkend jsme strávili v krásném hotelu Kormorán, v neděli udělali pár fotek v tamním parku a při poslechu jazzu v hotelové kavárně (majitel hotelu má prostě styl!) jsem přemýšlel, co bych o tom skvělém víkendu měl napsat. Tak asi takhle:

Děkuji, a ti co mne znají ví, že to nedělám často, slovenským pořadatelům za to, že nezapomněli. Děkuji slovenským závodníkům za nádherný závod a jednu podzimním sluncem vyhřátou vzpomínku navíc. Děkuji za vydařený společenský večer, i když jsem v tombole nic nevyhrál. Děkuji SLOVÁKŮM za to, že uspořádali memoriál jedné z největších legend ČESKÉ kynologie!

Zároveň je mi smutno z toho, že to muselo napadnout lidi z jiného státu 500 kilometrů daleko. Jestli je ignorace důkazem češství, přestože mám ten posraný pas, doufám, že nikdy nebudu Čechem.

Výsledkovou listinu naleznete zde.

Martin

P.S. Milí bratia, jestli uspořádáte Kormorán Cup 2012, rád opět přijedu!26.10. 2011
Konečně doma...
Tímto víkendem pro nás letošní závodní sezóna skončila. Oblékám svoje nejmilejší pyžamo se sněhulákama, vytahané tepláky a froté ponožky na spaní. Martínek s Janikou zaplatí pánovi co přivezl pizzu, protože pohled na mě by žádný zdravý heterosexuální muž nerozchodil. Lahvinka červeného z Jaroměře se k večeři bude určitě hodit....
Všem vám co jste nám letos fandili, věřili a pomáhali ještě jednou strašně moc a moc děkuji. Jestli se táta dneska na Richarda díval, myslím, že mohl být aspoň trochu spokojen.
Ještě jednou gratuluji vítězům, všem ostatním přeji hezký Halloween, Mikuláše, hodně dárků pod stromeček a vše nejlepší do Nového roku. My se jdem zazimovat, těšit (doufejme) na mateřskou a o sportovní kynologii si necháme jenom zdát...:-)
Svým hodným a obětavým dětem pak slibuji, že konečně začnu zase vařit...

MČR IPO 2011 - Jaroměř, Smiřice, datum 21.-23. 10. ve faktech: Ríša získala celkově 276 bodů(98,85,93), pohár za 3. místo v soutěži stopařů a pohár za celkově 7. místo v kategorii všestranných. Níže výsledková listina a oddíly A, B a C.

Jana

24.10. 2011
Marry nám poslala několik úžasných fotek, díky!

Martin

17.10. 2011
Aktualizovali jsme sekci "Plány krytí", více informací o našem budoucím vrhu "E" výše.

Martin16.10. 2011
Po delší odmlce se o slovo přihlásila naše vlčí smečka s pořadovým písmenem "D", tihle pět týdnů staří loupežníci se zatím přesunuli ven a zábavu jim nezkazila ani změna počasí. Ať se vám fotky líbí!

Jne malá připomínka - pouze jeden pejsek je ještě volný. Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu, artzlipin@seznam.cz.

Martin15.10. 2011
Minulou neděli vyrazil zbytek mé rodinky na Svod Plemeníků, který probíhal nedaleko Karlštejna. Soutěž byla o to zajímavější, že nejlepšího psa a fenu volili diváci. Ze 160 přihlášených zvířat (a nějakých 120 soutěžících zvířat) skončila jako nejlepší fena naše Ríša/Paris a čtvrté místo obsadila Una. Gratuluji domácí stáji, jen nevím, co uděláme s tím zlatým věncem... Na druhou stranu brzy bude advent, tak kdo ví...

Martin

12.10. 2011
Will nám poslala video ze své poslušností, díky!

Martin

11.10. 2011
Jeden ze zářijových víkendů mamka obětovala návštěvě Mistrovství Německa (BSP), výše je několik vzpomínkových fotek.

Martin10.10. 2011
Clay a Carrera nám poslali své nové fotky, děkujeme!

Martin

9.10. 2011
Nice! Dax a Robin skončili na WUSV 2011 v Kyjevě na krásném 48. místě a jsou tak nejlepší z kanadského národního týmu, gratuluji! Výsledková listina zde

Martin

8.10. 2011
Skvělá zpráva, Zarra dnes složila ZVV1 na úžasných 95, 96, 97 bodů, gratulujeme!

Martin7.10. 2011
Tahle informace mi rozjasnili děštivý pátek: Zjistili jsme, že Dix se společně se svou novou majitelkou Robin Winter účastní, v barvách kanadského národního týmu, ukrajinského mistrovství světa. Zatím má za sebou stopu se skvělými 96 body, go Daxi, go!

Martin