26.10. 2016
   V úterý 25. 10. 2016 se narodila štěňata ze spojení Una ze Stříbrného kamene - Joseph Anrebri. Máme 4 psi a 6 fen. Jejich první fotky naleznete v "Nabídce štěňat".

Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu: artzlipin@seznam.cz.

Martin19.10. 2016
   Aktualizovali jsme naše plány krytí. Dne 27. 8. jsme nakryli naší Unu psem Joseph Anrebri. Březost byla potvrzena, více informací o našem nadcházejícím vrhu "V" naleznete ve zmíněné sekci.

Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu: artzlipin@seznam.cz.

Martin

18.10. 2016
   O víkendu proběhlo mistrovství mládeže stopařů. Myslím, že to pro Jihočeské družstvo byla vydařená akce. Měli jsme v každé kategorii jednoho zástupce a každá z nás dokázala obsadit místo na bedně, + 2. místo ve družstvech, tímto holky ještě jednou moc gratuluji (Kristýnka Svobodová s Niki ze Stříbrného kamene a Denča Zborková).

My s Ríšou (Paris w. d. Mohnwiese) jsme obsadily druhé místo v kategorii juniorů. (93/90 bez předmětu), tímto bych ji chtěla poděkovat, že to i ve svých skoro 10-ti letech se mnou pořád zvládá . Ale hlavně bych chtěla poděkovat mé mamince, za její obrovskou pomoc s Ríšou na stopách a celkově za podporu. Mám tě ráda mami! Samozřejmě gratuluji všem ostatním závodníkům, byl to moc fajn závod, doufám, že se uvidime i příští rok. A doufám, že naše družstvo příšte najde všechny předměty :)

Janička

16. 10. 2016
   Omlouvám se za dlouhou absenci nových informací na našem webu. Očividně jsme si letní volno protáhli i přes záři. Níže najdete všechny důležité informace, které se za tu dobu udály. Věřím, že se teď budeme setkávat mnohem častěji, už třeba kvůli naším "Plánům krytí".

Martin

P.S. Kdo by je nepoznal, tak na fotkách naleznete větve naší "Ríšácké" (Paris v.d. Mohnwiese) famílie. Na první naleznete Ivory a jejího synátora Red Bulla. Na druhé se pak na vás zubí autorky celé větve, hezky od babičky až k vnučce (zprava: Paris, Fleur a Torch).15.10. 2016
   Jozef Adamuščin s Haryssonem Ad-Gür (otcem našeho posledního vrhu "U" a vnukem Primy ze Stříbrného kamene) obhájili první místo na Mistrovství světa FCI v Nové Goricy a přidali k tomu druhé místo na MS WUSV v Meppenu, gratulujeme!

Martin5.10. 2016
   Dneska náš vrh "R" oslavil své první narozeniny, všechno nejlepší! V rámci oslavy přikládám video našeho mamánka Red Bulla, které už nějakou dobu funguje na našem youtube kanále.

Martin4.10. 2016
   Quick a Joy nám zaslali svá videa z tréninků, děkujeme!

Martin