26.12. 2006
   Dneska jsem pískala "Vodňanského kapra", a bylo to fajn: počasí super, lidí tak akorát, žádné hádky, žádný stres, jen spousta lidí se kterými se už poslední roky vídám snad jenom tady. Pan starosta připomněl, že to je už třicátý ročník, ale já mám pocit, že jsem tam pískala už aspoň čtyřicetkrát - zkrátka je to fajn, že některé věci jsou tady pořád....No, a abych nezapomněla, Dan s Lukášem vyhrálli kategorii ZVV1. Gratulujeme !!

Jana Hořejší

24.12. 2006
   VÁNOCE, VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ....Dneska nebudu vůbec originální, tak dovolte mi ocitovat nejvtipnější přání, které mi letos přišlo : "Vánoce jsou svátky klidu, buďme proto pořád v lihu. Za střízliva je to nuda - dárky hnusný, doma pruda. Litry chlastu, tuny drog, ať přežijem celej rok !!! Díky Milane a Tobě a všem co sem k nám chodí KRÁSNÉ VÁNOCE !!!

Jana Hořejší

9.12. 2006
   Dnes jsme kryli Iršu, a to psem Haso z Osobovské skály, narození štěňat očekáváme okolo 9. února, rezervováni jsou již dvě feny a dva psi, zájemce prosím - ozvěte se co nejdříve, inzerovat v časopise pravděpodobně nebudeme !!

Jana Hořejší