19.3. 2007
   Včera se našim odchovům dařilo - volal Dan, aby se pochlubil, že Lukáš (Luca) složil včera na zkouškách ve Vlašimi IPO 3(91, 85, 93), celkem 269 - uteklo mu o bod VD! I tak gratulujeme ! Navíc se Lukáš stal taťkou - narodil se první vrh jeho potomků 5 kluků a 1 holka a - samí celočerňáci !!!

Jana a Milan Hořejší

18.3. 2007
   Niki složila ZVV 1 na VD !!! Dosáhla celkem 281 b. (97, 90, 94), škoda chyby na překážce při poslušnosti - mohlo to být výborně ! Gratulujeme Vendovi k další "zérce"! Teď nás čeká výstava, ve druhé polovině roku bonitace a v zimě snad i první štěňata !Je to úspěch - vždyť Niki je právě čtrnáct měsíců !!Jakmile bude mít věk, zkusíme přidat i nějaké IPO a SchH !Dařilo se také její starší polosestře Miky - předvedla nádhernou stopu (98) i obranu (97), škoda jedné nuly na poslušnosti(85), takhle to bylo 280 a ZVV1 na VD !! Gratulujeme !!! Miky rovněž "zabodovala den předtím na výstavě ve Vodňanech, kde získala VD ve třídě dospívajících. Známku VD na výstavě ve Vodňanech obdržel i Larry ze Stříbrného kamene Jindry Pekárka. Gratulujeme rovněž a budeme držet palce za co nejlepší kód na bonitaci !

Martin

17.3. 2007
   Niki má zítra zkoušku tak nám držte palce o.k. ?

Martin

16.3. 2007
   Málem bych zapoměl - přišly nám oficiální rentgeny Orsy a Niki ze Stříbrného kamene. Oba rentgeny jsou negativní a i lokty jsou bez nálezu.

Martin

13.3. 2007
   Ahoj všichni. Omlouvám se za malé zpoždění , na oplátku přínáším spoustu novinek, pojďme si o nich povědět. Jako každý týden zde naleznete nejnovější fotky štěňat. A navíc tu jsou ještě tři videa - 2x Drakův trénink a ještě minutové video s našimi 4 týdenními štěňáky. Doufám, že se vám budou líbit. Zatím ahoj a užívejte jara :-).

Martin

10.3. 2007
   Včera odletěla Orsa do USA - její novou majitelkou je Sharyn Baker z Colorada. Přejeme jim oběma ať spolu ujdou dlouhou cestu !!! Bye, bye, love !!!

Martin

4.3. 2007
   Podívejte se na Video, je tam nejnověší záznam z Drakovy poslušnosti.

Martin

3.3. 2007
   Tento týden jsme pro vás vytvořili nové video našich štěňat z jejich prvního krmení, tak doufám , že vás při nejmenším zaujme. ( Malá technická poznámka - pokud si ho chcete stáhnout, klikněte pravým tlačítkem na myši a zvolte uložit jako).

Martin