30.5. 2007 Ad "Akce Trocnov"
   Další informace k "Akci Trocnov", budeme přímo u památníku v Žižkově rodišti.
Určitě tam trefíte, ale jenom pro jistoru:
Z Č. Budějovic směrem na Borovany, Projedeme Ledenice a držíme směr Borovany. Na konci Ledenic je již hnědá turistická směrová tabule, která ukazuje další směr. Sledujeme ji, tudíž opusíme hlavní, která pokračuje do Borovan a dále sledujeme směr Strážkovice. Další hnědá cedule nás směřuje doleva (u kovového památníku) na Trocnov a po odbočení vjíždíme do Radostic. Projedeme Radostice a po hlavní pokračujeme dále, přejedeme železniční přejezd a stále jedeme rovně až k další hnědé turistické značce "Památník Trocnov - Žižkovo rodiště"(pozor ! je poměrně malá!) U ní odbočíme vpravo a o tom, že jedeme správně nás ujistí řada sloupů veřejného osvětlení, která nám zůstane po levě ruce. Jedeme na konec, až k první zástavbě. Dále cesta pokračuje zákazem vjezdu motorových vozidel (pouze na povolení správce). Vzhledem k tomu, že povolení máme, pokračujeme. Já již budu čekat hned za zákazem u hospody a dále Vás nasměruji. Vypadá to složitě, ale nebojte se, z Budějovic to není víc jak 15 km !!!

Ještě plánovaný program:

Sobota:
- příjezd, ubytování, prezentace 9.00 - 10.30
- zahájení 10.45
- 1. série poslušností 11.00 - 12.30
- 1. série obran 12.30 - 14.00
- OBĚD 14.00 - 15.00
- 2. série poslušností 15.00 - 16.30
- 2. série obran 16.30 - 18.00
- VEČEŘE( posezení, grilování) od 19.00 -

Neděle:
- snídaně 8.00 - 9.00
- dopolední trénink dle ind.
požadavků (poslušnost, obrana) 10.00 - 12.00
- OBĚD 12.30
odjezd


Program je pouze orientační. K dispozici budou po oba dny min. 2 figuranti, individuální čas tréninku si vyplníte při prezentaci, kdo má zájem o trénink stop, terény jsou k dispozici u hlavní (příjezdové) slinice. Terén je krásný, louky, 2 týdny po posečení. KDO NECHCE , CVIČIT NEMUSÍ !!!!! Časový plán bude vyvěšen u tréninkové plochy pro Vaši kontrolu. Bude nás cca 12-15 lidí, o trošku více psů. Občerstvení je možno zakoupit na místě, kiosek budeme mít k dispozici pouze pro nás. Oběd a večeře(cca 80,-Kč/jídlo vč. polévky) je zamluvená, počty nahlásíte a zaplatíte při prezentaci. UŽ SE NA VÁS VŠECHNY MOC TĚŠÍME !!!!

Jana a Milan Hořejší

29.5. 2007 Pro všechny, ke kterým se náš mail nedostal
   Milí kamarádi, dovolujeme si Vás pozvat na přátelské setkání majitelů našich psích "dítek" , které se koná o prvním červnovém víkendu, t.j. 2. - 3. 6. 2007 v Trocnově. Těšíme se na přátelské posezení a popovídání (a taky trochu potrénování). Občerstvení a figuranti zajištěni, dobrou náladu a psího potomka s sebou !!! Zájemci o ubytování se nahlašte zde !!! Na setkání s vámi všemi se těší

Jana a Milan Hořejší

25.5. 2007
   Ještě jednou vzpomínka na Chloda, díky Timothy !

Jana a Milan Hořejší

24.5. 2007
   Jak jsem slíbil, přínáším nové fotky našeho "Rka", doufám, že se fotky budou líbit.
P.S. Už se těšte na naší Paris !

Martin

22.5. 2007
   Tak, prodnešek trochu oprav na stránkách. Proběhla aktualizace vrhů H,L a M. Dále pak v sekcích Naši psi,Naše feny a Video. To je zatím vše, v nejbližší době očekávejte nové fotky vrhu R !!!

Martin

19.5. 2007
   Dneska tak trochu nepejskařsky, ale ne úplně od věci. Dnes v 18.48 hod. to bude přesně osmnáct let, co se narodil jeden báječnej kluk a spoluautor těchto stránek - ještě jednou všechno nejlepší Martinovi přeje a pusu posílá

mamka

17.5. 2007
   Smutná zpráva přišla dnes z USA - Chlodo z Lipin(bratr naší Chyty - ze spojení Art x Ora z Lipin) uhynul po krátké těžké nemoci dne 10. května. Díky Timothy za krásný a dojemný dopis a přejeme Ti, abys našel brzy nového psího kamaráda jako byl Chlodo !

Jana a Milan Hořejší

13.5. 2007
   Dobrá zpráva z bonitace - MIKI ze Stříbrného kamene (Ellute v. d. Mohnwiesse x Bee) je chovná - dnes na bonitaci získala 1. třídu chovnosti s kódem 5U1/p a rozhodčím byla hodnocena jako jedna z nejlépe kousajících fen ! GRATULUJEME !!!!

Jana a Milan Hořejší

7.5. 2007
   Tak aby se to nepletlo, dali jsme si tu Belgii ještě jednou. V pondělí jsme se vrátili po dvou nocích beze spánku úplně grogy, v úterý jsem se k večeru začala trochu vzpamatovávat, když mi Milan oznámil, že naše Bee vypadá co nevidět ke krytí, ve středu jsem dělala progesteron, v pátek druhý, a to už mě veterinář poslal rovnou natankovat. V sobotu ráno jsme vyrazili, večer nakryli Zendera v. Lusondai, přespali, v neděli překryli a hurá domů ! Komu se to poštěstí být dvakrát v jednom týdnu v Belgii ? Díky Jardovi za pomoc s řízením, samotné by se mi jelo hůř. Cesta dobrá, počasí taky, průměr 123,7km/h, deset hodin jedna cesta a body máme zatím všechny, takže jestli Bee zabřezne - super !!! Více info o Zenderovi a nové video z letošního VZ na MS WUSV najdete v sekci "Nabídka štěňat".

Jana Hořejší

1.5. 2007
   Málem bych se zapomněla pochlubit, cestou z Belgie jsme se stavili u Geogia a Sandry Grammozis a domů jsem si přivezla jednu úžasnou vlkošedou holku - PARIS v. d. MOHNWIESSE, které prozatím přezdíváme Ríša (Parýša). Více informací o ní(včetně fota a videa matky) najdete co nevidět v sekci "Naše feny"

Jana Hořejší