15.5. 2009
   Vic-Nimh složil SchH1 (100-90-91) gratulujeme !

Martin

11.5. 2009
   Tak jsem soudruhům z Augsburgu trochu křivdila - po téměř dvou měsících dorazil "Ufounův" rodokmen a potěšil nás doplněný obsah - DNA gepruft
- ED "a" normal
- HD "a" normal
Tak sláva !!!

Martin


8.5. 2009
   Dnešek by se s trochou nadsázky dal prodat jako scénář do seríálu 24 hodin. Konala se totiž bonitace v Mladém a naši CHS zde zastupovaly dvě feny z našeho chovu.
ORA ze Stříbrného kamene - 5V1/p a 1. třída chovnosti DOŽIVOTNĚ
NIKI ze Stříbrného kamene - 5V1/p a 1. třída chovnosti DOŽIVOTNĚ
Obě dvě maminy se teprve před nedávnem zbavily svých nyní 2,5 měsíce starých nezbedných potomků a obě bonitaci zvládly s přehledem. Gratulace patří především Janičce, která si svou NIKI předváděla sama (maminka se angažovala se starším dítkem na přijímačkách na MU v Brně) a zvládla to výborně !!!!!!!!! (maminka děkuje celému realizačnímu týmu za pomoc, odvoz a dohled !!!!!!!!!!!!)

Jana


7.5. 2009
   Přiletěli nás navštívit Peter a Eva Stenberg, naši kamarádi ze Švédska i s maličkou Malvou, nejvíce se jim líbil zámek Hluboká.

Martin

5.5. 2009
   5.5. -přišly oficiální výsledky rtg. na DKK našeho "Ufouna" - UNA ze Stříbrného kamene a je NEGATIVNÍ, dříve 0/0, nyní A/A !!!! Hurá !!! Bohužel stále čekáme na výsledek rtg. z Německa. Kde jen mohli soudruzi ze SRN udělat chybu ?????????

Martin4.5. 2009
   V neděli a pondělí jsme kryli naší Parýšu na Slovensku s loňským účastníkem obou MS, celočerným HOKY Va-Pe.

Jana

3.5. 2009
   O víkendu proběhl poslední výběrový závod na MS FCI a WUSV v Raspenavě, kterého se zúčastnila i naše "štěňátka". Gratulujeme a všem třem děkujeme za skvělou reprezentaci naší CHS v letošní sezoně. Vendovi a Jindrovi budeme držet palce na republice, všem třem pak na mistrovství ČKNO ! (Zvláště Vena to bude potřebovat - viz průběžné výsledky MČR IPO 2009 a MS WUSV 2009)

Martin2.5. 2009
   Dnes přišla zpráva, že Querry složil IPO 2. Gratulujeme Miloši Ježkovi a těšíme se na další dobré zprávy !
A ještě jedna novinka, tentokrát od Ivety Soukupové, Hokýšek (HAWK ze Stříbrného kamene) složil zkoušku SPT 1, gratulujeme !!!

Martin