26.6. 2011
Po čtyřech dnech jsme zase zpátky z Rakouska a máme velkou radost - v kategorii fen jsme s Richardem obsadily 2. místo a získaly titul 1.WUSV Universal Vicesiegerin.
Strašně moc bych chtěla poděkovat všem, co mi v minulých týdnech tolik pomáhali - klukům figurantům Jindrovi a Martinovi v Domažlicích a holkám Ireně a Janičce za běhání - byli všichni super ! Také Drahé za společnost a našemu Martinovi, za to, že to odmakal se zbytkem psů doma. Konečně i všem co mi drželi palce ať už tam v cizině nebo u nás!!!
Výsledková listina: Feny-celkové pořadí, Feny-pořadí v závodní části, Psi-celkové pořadí, Družstva.

Jana

10.6. 2011
Doufám, že Vás nezasypal příval informací hned, jak jste sem vstoupili, ale za ten "skoro" měsíc se toho nahromadilo dost. Člověk by si přes zkoušky a zápočty neužil žádnou legraci... Takže, jestli nechcete nic přehlédnout, zalistujte až k 21.5. to je datum první "dnešní" aktualizace.

Na můj youtube profil jsem po delší době nahrál nové video. Tentokrát jde o obranu naší Paris z VZ v Třinci. Co k tomu dodat? Mám naší Ríšu rád a mám taky rád Foo Fighters, doufám, že se vám bude tahle kombinace zamlouvat. V dohledné době můžu slíbit další videa a určitě se dostane i na "jednaosmdesáti bodovou" obranu z Top 15, která si své místo na internetu rozhodně zaslouží. Toť v této chvíli vše, užijte si víkend!

Málem bych zapomněl, ještě tu zveřejním náš letní program, ať víte, kde na nás můžete narazit:

24.-26.6. - Universal Sieger, Hartkirchen, Rakousko.
1.-3.7. - M ČKNO Mrákov.
21.-23.8. - MM ČKS Luková.
4.-5.9. - MM MSKS Zbraslav

Martin9.6. 2011
Squall složil IPO 2, gratulujeme!

Martin

6.6. 2011
Tento víkend se Sean s Maxem zúčastnili Mistrovství USA DVG, netrpělivě očekáváme výsledky... Můžete netrpělivě čekat s námi :)

Martin5.6. 2011
Naše Céčka se s námi loučí. Štastnou cestu a nezapomeňte dát o sobě vědět!

Martin

4.6. 2011
Jelikož naše rodinka nebyla dlouho v Ostravě, vyrazila si v pátek na VZ MM MSKS v Kunčicích, aby zde Janička s Nikísou obsadily 2. místo v kategorii ZVV1 (96,85,87). Jo, abych nezapomněl, Karolína s Dragonem vyhráli kategorii IPO1 (95,88,83) - jen tak dál!

Martin1.6. 2011
Dobrá zpráva přišla z USA. Sean s Maxem obsadili 3. místo na Mistrovství USA a budou tak opět hájit svoje a naše barvy na MS FCI, gratulujeme! Výsledkovou listinu naleznete zde.
Martin