23.7. 2010
   Je to opravdu ostudné, ale za celý červenec jsme se nedostali k aktualizaci newsů...A to tedy ne, že by se nic nedělo...:-)) Zkrátka začaly prázdniny, všechno je tak nějak hektické a občas na nic "nejsou lidi"

Však víme !!:-))

Končili jsme informací, že Una spáchala IPO-V...Ani ne tak, že bychom chtěli, ale úkol zněl jasně, a tak hned v neděli 4.7. se Ufounek s babičkou vydaly dobývat další tituly a opět se dařilo... Babička Bee po "rychlokurzu" pochopila předměty a získala VD a 94 bodů, Ufounek, byť velmi veselý a téměř bez chůzí a bez makety složil SchH1 (96, 88, 92) na VD! No, zaplať pámbu za ty dary, ale příště už opravdu musíme víc cvičit !!!

Na Cyrila s Metudem jsme ještě stihli rychlý trénink Richarda s Quellinou, a pak už jsme ve středu večer vyrazili směr Suchdol s Vašíkem a Símou v závěsu... Ubytko skvělé, obsluha vzorná, já bez psa, plný kufr letních světlých hadříků, zkrátka na dovolenou !!! Vyrazili jsme i za kulturou :-) :-), zvládli jsme i šopovat, zkrátka nemělo to chybu !!! O závodu schválně nepíšu, už mě stejně celá republika předběhla, takže (spíš pro kamarády v zahraničí) jen výsledkovka a pár čistě privátních postřehů:

- jak už jsem napsala na Facebook, smekám před všemi, kteří tady v tom vedru a těch podmínkách na stopách soutěžili - VŠICHNI OBSTÁLI skvěle a mají můj veliký obdiv !!!!

- příšernej terén na stopy (nejmenší a jediný pole s vojtěškou v celým širokým a dalekým okolí), pro mne zcela nesmyslnej, zbytečnej a nepochopitelnej, když všude okolo bylo luk habakuk, a to v téměř ideální výšce !!!

- excelentní výkon Hanky Hulíkové na stopě v poslední skupině a opravdu zasloužená stovka - GRATULUJI !!!

- pro mne největším smolařem není paradoxně Radek a dokonce ani Vena, kterých je mi obou moc líto a moc bych jim tu Sevillu přála, ale Libor Kostera s Baxterem Vikar. Byla jsem ráda, že jsem na něj počkala v sobotu odpoledne na place a opravdu se bylo na co dívat !! Baxter mi předvedl něco, čemu se snad venku říká "nový NO" a jeho výkon na poslušnosti i na obraně byl super ! O to víc mě v neděli ráno potěšilo, když mi řekl, že i "začuchal". U mě je to borec a myslím si, že měl letět !

- bylo hrozně fajn znovu potkat Ronnyho a potěšil mne jeho zájem o naše odchovy...

- přijel můj miláček Zidane a ještě nezapomněl češtinu...

- Tom - obávaný belgický figurant je úplně normální, milý a skromný kluk a myslím, že svou práci zvládl v pohodě...

- i když se našim šutráčkům nedařilo tak, jak bych jim přála, na obraně rozhodně nezklamali, předvedli "svůj" výkon a oba se druhým povelem připravili o výbornou na obraně (mimochodem výbornou, kterou by jim tady v Čechách asi nikdo nikdy nedal, což mne těší hlavně v případě Quelly)

- Richardovi málem vyšla hra na "V1-secret gun" a myslím, že lidem se líbila... Děkuji touto cestou ještě jednou všem, kteří přišli a pochválili ji, větší odměnu jste tomu pánovi, co ji sice miluje, ale už třetí rok z ní usilovně šediví dát nemohli, věřte, že je to pro něj víc než letenka do Sevilly - on stejně strašně nerad cestuje ... Last, but no least - díky Venovi, bez jeho pomoci, bychom to nikdy do této podoby nedostali, je to jeho práce a odvedl ji sakra dobře !!!!23.7. 2010
- sotva jsme se vrátili a spadli do obvyklého kolotoče, štěňata se hlásí o slovo... Náš vrh Queen x Zico má právě 7 týdnů a začíná se rozcházet...Doplňujeme tedy jejich sekci o nejnovější video a fotografie. Eventuelním zájemcům avizujeme - volný je už jen jeden pejsek a jedna fenka !!! Pro Ace, Aska, Axela, Arta, Albu, Attilu, Arwen a Amy - držte se děcka, mám vás všechny ráda a budete pořád naši, ať budete 8 nebo 8000km od nás ! Opatrujte se a nedělejte nám ostudu !23.7. 2010
- 5.7. a 6.7. oslavily narozeniny naše vrhy "M" a "W" - přinášíme narozeninové foto a video od majitelů a (lepší pozdě než nikdy) přejeme hodně zdraví a úspěchů !

Jana22.7. 2010
   Po takovém giga obřím news snad jen pár režijních poznámek...

Xaron složil svou první zkoušku - PT-1 (189/200 bodů) a skončil na zkoušce druhý, gratulujeme!

Prohlédněte si naší sekci videí, Xavier, Fox a Larry nám zaslali některé své kousky, konkrétně Larry své video z MČR v Suchdole.

A nakonec, Zaarha nám poslala své fotky, děkujeme!

Martin

<

1.7. 2010
   Týden se s týdnem sešel a "Áčka" se opět hlásí o slovo. Takže dříve než vyrazíte užívat si prázdnin, zavítejte do známé sekce.
   Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu.

Martin