30.7. 2009
   Do sekce "Nabídka štěňat" jsme přidali fotky nového vrhu Miki ze Stříbrného kamene. Bližší informace a kontakt na případnou rezervaci naleznete na stejném místě.

Martin26.7. 2009
   Dnes jsme naše "Wéčka" přestěhovali z prádelny/porodnice do kotce venku, vše se samozřejmě neobešlo bez patřičné dokumentace. Přeji pěkné prohlížení.

Martin22.7. 2009
   Na Vistu se přijeli podívat její majitelé, zde jsou nová fota, ta holka ale roste do krásy !

Martin

21.7. 2009
   Milí čtenáři, fanoušci a návštěvníci,

tak jsem se dnes vrátila z týdenní dovolené. S Janičkou a Martinem jsme navštívili babču s dědou v nedalekém Rudolfově. Rychle jsem obhlídla velkou zahradu a vysvětlila místnímu gangu koček, kdo tu bude šéf. Abych nevyšla ze cviku, každý den jsem chodila na procházku do 4 km vzdáleného městečka Dubičné. Babička nezahálela, dvakrát denně mi vařila rýži s mletým masem a mými oblíbenými malými granulemi, a aby si děda nemyslel, že se bude válet, dohlídla jsem na posekání celé zahrady. Ve volných chvílích mi Martin četl Vaše maily (moc děkuji) a také jsem navštívila hrob Ery z Chlumského zámku, zakladatelky mojí/jejich chovné stanice. Zkrátka byla to správná dovolená jakou si má v létě dopřát každý !

S pozdravem,

Vaše Bee20.7. 2009
   Připomínám všem zájemcům, že naše štěňata jsou již opravdu zadaná, pokud máte zájem, nabízíme kontakt na štěňata po Miky ze Stříbrného kamene (Ellute v.d. Mohnwiese) a Charik Galán Nalag. Více v sekci nabídka štěňat !

Martin

19.7. 2009
   Janička s Niki nastoupily na tábor do Starého Plzence a budou tam až do 1. 8. Tak ať se vám tam holky líbí, nám se bude stýskat !

Mamka

18.7. 2009
   Dnes proběhly v Ševětíně zkoušky IPO - Ora ze Stříbrného kamene složila IPO 2 na VD (98,93,89)celkem 280 a Quella ze Stříbrného kamene SchH/VPG3 na Výborně (100, 97, 96)celkem 293 bodů.
Gratulujeme !!!

Martin

17.7. 2009
   Tentokrát jsem pro změnu fotila a letnila štěňata u příležitosti výročí dožití 2 týdnů věku a překonání váhového rekordu naší CHS !!

Jana7.7. 2009
   Nový den, nové fotky, tentokráte čistě dle nepsaného kodexu našeho webového fotografa, přeji pěkné prohlížení. U této příležitosti bych chtěl oznámit, že všechna štěňata jsou už zarezervována.

Martin6.7. 2009
   Tak a je to tady ! Včera nad ránem se naší Paris narodilo 5 krásných štěňat, 2 psi 3 feny. Podrobnosti a první fotky najdete zde.

Martin

5.7. 2009
   Ve čtvrtek 3.7.se nám podruhé podruhé narodila naše Bee.Tento den byla hospitalizována na klinice MVDr. Śebka pro zjištěnou pyometru a nádor na slezině. Při operaci se zjistilo, že nádory byly hned dva, lékaři jí odebrali slezinu a dělohu. Abych pravdu řekla, moc jsem nevěřila, přeci jenom je jí už deset let. Ale je to hrozně statečná holka, tak se nejenom že probrala z narkózy, ale druhý den i nažrala a vyvenčila. Dneska, tedy v pondělí, si dovolím pomylet, že snad už máme to nejhorší za sebou. Baští, je veselá a i když pořád slaboučká je tu s námi a dává nám najevo jak nás má ráda. Pozoruji ji jak tak chodí po dvoře a poslouchá se zájmem to pískání z prádelny a věřím, že tentokrát se nepotvrdí, že někdo odchází a jiní přichází...

Jana4.7. 2009
   Dnes jsme pro Vás připravili nové fotky Queen, naleznete je ve zmíněné sekci.

Martin2.7. 2009
   Marry nám poslala své nové fotky, pozdravy do Holandska !

Martin1.7. 2009 Holiday !
   Po roce jsou tu zase zpátky, je čas zahodit školní batoh hodně hodně daleko, rituálně spálit žákovskou knížku a začít plánovat výlety, tábory a srazy s kamarády. Řeč není o ničem jiném, než o prázdninách. Já se tedy taky připojím k všeobecnému přání krásné dovolené, slunečného počasí (povodně jsou děs, ještě že bydlím na kopci), hlasitých táborových písní, příjemné vody bez sinic a vůbec všemu, co se k létu patří.
Pro nás jsou už první dny prázdnin plné očekávání nadcházejících "Wéček".

Martin