30.8. 2006
   Od dnešního dne nás naleznete na adrese www.artzlipin.cz, na tuto adresu jsme se přestěhovali z potřeby věrší paměťové kapacity webu. Díky tomu se těšte hlavně na nová videa ke stažení, zatím zde můžete naleznout nové fotky našich štěňat.

Jana Hořejší

7.8. 2006
   Našim štěňátkům je už "celý" týden takže k jejich "narozeninám" přinášíme 1.fotky. Při této příležitosti také oznamujeme, že všechna štěňata jsou už zamluvená.

Jana Hořejší

2.8. 2006
   Aktualizovali jsme naši sekci "CHS ze Stříbrného kamene". Doplnili jsme aktuální fotografie našich štěňat a informace o rtg., výsl. výstav, event. zkoušek(pokud byly k dispozici). Chtěla bych požádat všechny majitele našich štěňat, aby pokud mají zájem o zveřejnění svých úspěchů na našem webu, posílali tyto info, event. fota, a my je budeme průběžně doplňovat. Děkujeme za spolupráci !

Jana Hořejší

1.8. 2006
   MÁME ŠTĚŇATA !!!
V noci 28.7. porodila Irša z Lipin bohužel pouze 1 černo-znakovanou fenku po Zenderovi von Lusondai. . 31. 7. pak porodila Bee 6 štěňat, bohužel poslední fenka byla mrtvá. Takže máme pět malých Gringovců, 2 kluky a 3 holky. 1 pes je celočerný, zbytek štěňat vlkošedý. Je to pro nás tak trochu zklamání, věřili jsme na víc štěňat, ale hlavní je aby byla mimina v pořádku. Tak jim držte palce.

Jana Hořejší