26.8. 2009
   Připomínáme všem zájemcům, že naše štěňata jsou prodána, pokud máte zájem, nabízíme kontakt na štěňata po Miky ze Stříbrného kamene (Ellute v.d. Mohnwiese) a Charik Galán Nalag. Máte-li zájem o rezervaci , pište zde.

Martin

24.8. 2009
   Ještě jednou Mistrovství Mládeže, tentokrát fotogalerie. Za poskytnutí některých fotek děkuji serverům podcvilinem-malinois.estranky.cz a zdraka.sweb.cz.

A v případě že byste přehlédli: video a výsledková listina.

Přejí krásný poslední týden prázdnin.

Martin23.8. 2009
   HURÁ! Una a Queen složily včera v Ševětíně ZVV1 a to s velmi dobrými výsledky: Una (94,87,96), Queen (85,80,89) ! Gratuluji!

Martin22.8. 2009
   Přišly nové fotky Squalla a Sarah.

Martin

20.8. 2009
   Minulý víkend se naše "Kelly Family" musela rozdělit, neboť se konaly hned dvě akce, na kterých jsme nemohli chybět - v první řadě se ženil "Plašan" Vena a náš tatínek mu u toho svědčil (úžasné foto zhlédněte zde !!!).

Zbytek naší rodiny vyrazil s Janičkou a Niki na Mistrovství mládeže, tentokrát kompletní, včetně (webmastera a bratra v jedné osobě) Martina. Celý závod nás pronásledovalo šílené vedro, nelehké terény na stopách, úděsná nervozita (desekrát radši bych na ten plac vlezla sama !), ale přesto nás neopustila dobrá nálada.

Můj maximální obdiv a poděkování patří Pepíkovi Zábranskému, který i přes neustálé komplikace a klacky pod nohama "jel na doraz" a všechno zvládnul na jedničku. Moje maximální opovržení patří té tlupě zlatokopů z rekreačního střediska "Hájek", kteří nám předvedli takouvou "vstřícnost", že je mi z toho smutno ještě dneska. Doufám, že všichni dospěláci, kteří tu byli jim udělají zaslouženou ostudu široko daleko.

Z výkonů naší dvojky máme radost, škoda, že nevyšli ti stopaři, ale aspoň, že to zůstalo "v rodině" a gratulujeme Štěpánce a Foxovi !!!! Všem kamarádů, kteří poslali gratulaci a přání Janička moc a moc děkuje, udělali jste jí oooooooooobrovskou radost !!!!!!!

Jana20.8. 2009
   8.-9. 8. 2009 se konal závod CACIT v Mrákově u Domažlic. Naší CHS zde reprezentovala dvojice sester -Qéček - Quella a Quinta. Zatímco Quella si čtvrtým místem "spravila" chuť po Raspenavě, pro její sestru Quintu to byl první velký závod, který zvládla výtečně, dokonce se blýskla s velmi pěkným výkonem ohodnoceným 95 body na poslušnosti ! Oběma holkám a zvláště jejich psovodům patří velká gratulace a poděkování. Smůla, že se nemohl zúčastnit "černý vzadu" - "pudl" Larry bohužel musel závod oželet pro drobnou indispozici. Jindro, budem se na vás těšit příště !!

Jana

19.8. 2009
   Dnes nám Marry poslala své nové fotky z Holandska. Z tak krásných fotek se bude vánoční wallper dělat sám!

Martin17.8. 2009
   Tentokrát to trvalo déle než jindy, ale nové fotky štěnat jsou už na svém místě a čekají, až si je prohlédnete.

Martin

16.8. 2009
   Právě jsme se vrátili z Mistrovství Mládeže ve Starém Plzenci, na fotky si budete muset ještě pár hodin počkat, ale vzpomínkové video je už hotové. Také přináším výsledkovou listinu.

Martin5.8. 2009
   V sobotu 1.8. jsme vyrazily s Janičkou na "dámskou jízdu" do Belgie abychom zde 2. a 3.8. nakryly naší Niki psem jménem Como von Bonauer Wald majitele Ronnyho van den Bergha. Como je synem slavného Erose v.d. Mohnwiese, dvojnásobného mistra světa WUSV a vnukem MS Toma Van't Leefdaalhof. Como je super parťák, velmi přátelský a kontaktní pes a Ronny i jeho žena Helga byli skvělí, takže jsme si ten výlet užily !!

Jana4.8.2009
   A je tu nové číslo týdenního žornálu: "Ze života našich Wéček". Přeji pěkné prohlížení :)

Martin