30.9. 2013
   Bruce složil BH a Fleur ZVV1 a získala VD3 na výstavě. Oběma odrostlejším miminům gratulujeme!

Martin23.9. 2013
   FCI 2013 za námi a jaké jsou první dojmy ?
Převeliká úcta a poděkování všem kdo se podíleli na organizaci - od hlídačů check-pointů přes hlasatele, kladeče, figuranty, závodčí na stopy - vy všichni jste byli dokonale sehraný a bezchybně fungující mechanismus! Díky vám za parádní mistrovství!
Veliká gratulace určitě patří také celému českému týmu k jeho výkonům i dokonalému vystupování- fandili jsme vám a jsme na vás hrdí!
Veliká úcta a uznání Slovákům k titulu mistrů světa ve družstvech i v jednotlivcích - jsou skvělí a vážně JEDOU ! Byl na vás krásný pohled, člověk by už málem zapomněl jak vypadá NO na nejvyšším postu bedny FCI! A protože máte úžasné NO, držím Vám palce i do Philly!
"Naši" amíci - Mike Diehl čtvrté místo v jednotlivcích a Sean O´Kane s Maxem 19. místo...Kromě toho přidali i druhé místo v soutěči týmů - You are both AWESOME, as well as Susan, Fabien and Pablo! Way to go!!!
DÍKY VÁM VŠEM za skvělý zážitek!

Jana

Výsledky naleznete zde.

3.9. 2013
   Na této adrese můžete sledovat, jak asi vypadají mimina z nadcházejícího "vrhu J". Více informací o nadcházejících vrzích "J & K" v "Plánech krytí".
Máte-li zájem o rezervaci, pište na naší adresu: artzlipin@seznam.cz.

Martin

2.9. 2013
   Aktualizoval jsem fotky Ivory, Ichiga, Chaose a Hydry. Ať se vám líbí!

Martin