27.9. 2015
   Aktualizoval jsem několik sekcí:
- vyměnil jsem fotku Xanuka, otce našeho nadcházejícího vrhu R (viz sekce "Plány krytí")
- Paris (nebo jak já říkám: Ríšák Kulišák) má doplněné místrovství, kterých se zúčastnila. To zase bude machrovat, až ji vezmu odpoledne ven :)
Přeji krásný slunečný víkend!

Martin23.9. 2015
     Pouze přeposílám, tohle si zkracovat nezaslouží:
  Ahoj, zdravíme všechny:)
  o víkendu jsme zase byli závodit na záchranářské praktické stopě. A nevím, jak jinak to říct, ale Barýsek (Nemo) je prostě úžasný. Sice jsme skončili druzí, ale k nalezení osoby nám chybělo snad jen 50 metrů. Takhle těžkou stopu, ale ještě v životě nešel, sama jsem nevěřila, jak je možný, že ví, co dělá. Pořadatelé nám to spočítali na 7 přechodů terénu, šel skoro pořád po hlíně, lesem nebo po lesní cestě, dvakrát musel přes silnici - ta druhá a poslední nám byla osudná, už prostě nemohl.
  Všechno se ten den seběho tak rychle, že jsem si ještě pořád nestihla uvědomit, co vlastně dokázal, ale kromě toho, že je to můj nejlepší kamarád, obranář srdcem i duší, tak je taky báječný stopař a já pořád nechápu, jak se vám povedlo vytvořit někoho tak úžasného! Ono se to těžko popisuje, ale kdybyste viděli, jak pracoval, tak byste na něj byli patřičně hrdí, protože to bylo vážně něco! Třeba nášlap našel v prostoru 30x30 metrů za 12 vteřin! Kdybych se kdykoliv a kdekoliv ztratila, chtěla bych, aby mě hledal on, protože je na něj spoleh, i když neměl čas pořádně trénovat. A popravdě - trénovat takovouhle obtížnost by mě stejně ani nikdy nenapadlo:) Bylo to vlastně poprvé v životě, kdy mi u předmětu nevyčítal, že už končíme. Takže vám všem chci moc poděkovat, za to, že jste ho "vyrobili" a hlavně za to, že jste ho dali zrovna nám.

  Moc děkuju, Zuzka Rokosová (Mančalová)22.9. 2015
   Vrh "O" nám zaslal fotku ze svého tréninku, takže tady jsou: (zleva) Nemo (Barbar), Orfeus (Darth Vader), Omegga, Onyx (Perun). Děkujeme a zdravíme Zuzku s Marcelou!

Martin

19.9. 2015
   Přeji krásný podzim, doufám, že jste si užili prázdniny podobně jako my. Zároveň se omlouvám za dlouhý výpadek nových informací na našich stránkách, nyní by mělo být vše aktualizované. Ty nejdůležitější informace naleznete pod tímto příspěvkem, týkají se zejména naších budoucích vrhů. Přeji pěkné prohlížení.

Martin18.9. 2015
   Harysson Ad-Gur, syn naší Primy, vnuk naší Irši a pravnuk našeho Arta z Lipin se o minulém víkendu stal ve švýcarském Délemontu Mistrem světa FCI!!! Zvítězil famózním výkonem 97,94,99 - 290 bodů. Gratulujeme Jožkovi Adamuščinovi za skvělý a neuvěřitelný výkon ! Veliká gratulace patří i manželům Gurtlerovým, kteří Haryssona odchovali.

Jana Hořejší

17.9. 2015
   Kdybyste se snad nemohli čekat na naše "erka" stejně jako my, můžete si čas zkrátit těhotenským kalendářem. Naleznete ho zde.

Martin16.9. 2015
   Aktualizovali jsme sekci "Plány krytí":

- Nakryli jsme naší Ivory psem Xanuk vom grauen Star. Březost je potvrzena.
- Dále jsme nakryli Fleur Haryssonem Ad-Gür - úřadujícím mistrem světa FCI a synem Primy ze Stříbrného kamene.
- A do třetice všeho dobrého. Nakryli jsme Unu psem Gerry vom Waisagrund.
Více informací ve zmíněné sekci.

Martin16.9. 2015
   "Jéčka" dnes oslavila své druhé narozeniny, všechno nejlepší!

Martin14.9. 2015
   Hikary složila IPO 2 - 92,91,92 - 275 bodů, gratulujeme!

Martin5.9. 2015
   Aktualizovali jsme fotky a celkové informace naší Ivory.

Martin

2.9. 2015
   Portos a Ice nám zaslali své nové fotky, děkujeme! Zároveň byly aktualizovány zkoušky a výstavní ocenění.

Martin